Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekvalifikační kurzy, akreditované MŠMT

  Jarmila Kašparová 

nabízí

REKVALIFIKAČNÍ KURZY akreditované MŠMT

"STŘÍHÁNÍ A KOSMETICKÁ ÚPRAVA PSŮ"

Tyto rekvalifikační kurzy Vám proplácí Úřad práce, proto je nutné s Úřadem práce spolupracovat.

Celkový počet výukových hodin je  120, z toho

Teorie 30 hodin

Praxe 90 hodin

.+ jeden den na závěrečné testy a praktické zkoušky, které jsou pro všechny rekvalifikační kurzy podmínkou. Při zdárném složení závěrečné zkoušky obdrží frekventant kurzu OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI

Denní výuka je rozvržená takto: 6 hodin praxe + 2 hodiny teoretické výuky = 8 výukových hodin denně.

Cena tohoto kurzu činí 18.000,- bez DPH
Výuka probíhá celoročně, bez ohledu na prázdniny, svátky, či zimní období.

Frekventant v žádném případě nepřiplácí v průběhu kurzu na provoz, nářadí, spotřebovaný materiál, výukový materiál a další věci spojené s rekvalifikačním kurzem. Frekventantům je veškeré nářadí zapůjčeno zdarma a nemusí si s sebou nic vozit.

Jediné, co by měl mít frekventant kurzu s sebou, je pohodlná obuv a pracovní oblečení. Ochranné oblečení, jako jsou gumové rukavice, nebo zástěra, si může frekventant kurzu u mne zapůjčit.

Termíny pro rekvalifikační kurzy jsou vždy v pětidenních blocích, které najdete zde. Frekventant kurzu si vybere tři pětidenní bloky tak, aby se jeho kurz vešel maximálně do třech kalendářních měsíců a to i se závěrečnou zkouškou.

Potřebuje-li frekventant docházku na kurz (z jakých koli důvodů) rozložit jinak, je potřeba, aby se na tomto rozložení docházky se mnou předem domluvil.

Máte-li jaké koliv dotazy ohledně rekvalifikačního kurzu "Stříhání a kosmetická úprava psů" akreditovaného MŠMT, nebo si chcete již zažádat o C. Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu,  pište přímo na kontaktní formulář, nebo můžete využit  argosss@post.cz .

Další informace na 606 218 840

Frekventantům kurzu, kteří se rozhodli pro moji nabídku ubytování, zajišťuji přepravu do vzdělávacího studia osobně a zdarma, stravu a dopravu ze svého bydliště do Havl. Brodu si však platí frekventant sám.

JESTLIŽE SE PRO TENTO KURZ ROZHODNETE, TAK OD VÁS BUDU POTŘEBOVAT VAŠÍ ADRESU, ABYCH VÁM MOHLA ZASLAT VYPLNĚNÝ DOKUMENT, KTERÝ BUDETE NA ÚŘADU PRÁCE POTŘEBOVAT K ŽÁDOSTI O ZVVOLENÝ REKVALIFIKAČNÍ KURZ. PROTO MI PROSÍM VOLEJTE NA 606 218 840, ABYCOM SE MOHLY DOMLUVIT NA TERMÍNU KURZU, KTERÝ JE TŘEBA V DOKUMENTU UVÁDĚT.

POČÍTEJTE PROSÍM S MĚSÍČNÍM PŘEDSTIHEM, KVŮLI SCHVÁLENÍ NA ÚŘADU PRÁCE.

Na případné dotazy ráda odpovím.            Jarmila Kašparová

argosss@post.cz   nebo volejte na 606 218 840

Termíny kurzů a přihláška ke stažení - stačí prokliknout podtržený řádek 

 

 

logo-bez-ramecku.jpg